Bądź Bezpieczny Pod...
 
Notifications
Clear all
Profil du forum
Bądź Bezpieczny Podczas Zakupów Online
Bądź Bezpieczny Podczas Zakupów Online
Groupe: Enregistré
Inscription: 2021-11-18
New Member

A propos de moi

Czy boisz się zakupów na wakacjach, ponieważ masz do czynienia z innymi zirytowany kupujących? Jeśli tak, istnieje rozwiązanie zwane zakupami online. Robiąc zakupy online, nie musisz mieć do czynienia z innymi ludźmi, ponieważ można dokonywać zakupów za pośrednictwem własnego komputera. Jednak zanim zaczniesz, musisz być świadomy porady na temat zakupów online.

 

 

 

 

Jeśli martwisz się o to, czy witryna handlowa jest legalna, czy nie, wykonaj kilka badań na ten temat. Internet może być świetnym sposobem, aby dowiedzieć się o doświadczeniach innych ludzi z różnych stron. Jeśli opinie innych wydają się obiecujące, rozważ złożenie małego pierwszego zamówienia. To może pozwolić na przetestowanie obsługi klienta, wysyłki, i zdobyć poczucie dla firmy bez ryzyka dużo pieniędzy.

 

 

 

 

Kupując rzeczy wysłane do domu, które kupiłeś online, poznaj swoje prawa konsumenckie dotyczące tabel czasu i stanu produktów. Masz prawo do otrzymania przedmiotów zgodnie z warunkami podanymi podczas ich zamawiania i uzasadnionymi oczekiwaniami dotyczącymi nieuszkodzonych towarów. Sprawdź w BBB dokładne szczegóły i uzyskaj to, co przychodzi do ciebie uczciwie!

 

 

 

 

Poczekaj dzień przed zakupem czegoś. To naprawdę łatwo kliknąć "Potwierdź zamówienie", ale pamiętaj, że to prawdziwe pieniądze, które spędzasz! Zanim kupisz coś, weź pełne 24 godziny, aby sprawdzić, czy nadal lubisz to jutro. Może to być świetny sposób, aby uniknąć powrotu i wydawać zbyt dużo pieniędzy.

 

 

 

 

Kupując produkt w sklepie internetowym, upewnij się, że sprawdzasz politykę zwrotów handlowca. Niektórzy detaliści pobierają opłatę za zwrot towaru za zwrócony towar. Nie byłoby to dobre dla Ciebie, jeśli masz tendencję, aby zmienić zdanie na temat zakupów po ich zakupie.

 

 

 

 

Wielu z nas ma ulubiony sklep-czy po swoim ulubionym sklepie na Facebook i Twitter? Jeśli nie, powinieneś być! Firmy często ogłaszają specjalne oferty lub sprzedaży za pośrednictwem serwisów społecznościowych, a przez sprawdzenie ich strony Facebook lub Twitter konto regularnie, można znaleźć kilka dobrych ofert, które w przeciwnym razie nie przegapić.

 

 

 

 

Jeśli masz zakupy, które nie są pilne, aby zrobić online, poczekaj na święta. Wakacje mogą być duże dla sprzedaży i ofert, nawet w Internecie. Niektóre strony zapewniają ogromne rabaty, bezpłatną wysyłkę, a może nawet obu.

 

 

 

 

Skorzystaj z porównywarek cen, takich jak PriceGrabber.com, aby znaleźć najlepsze oferty online. Pozwalają one sprawdzić każdy sklep internetowy, który sprzedaje przedmiot, którego szukasz, a także zawierają ważne informacje, takie jak koszty wysyłki i dostępność. Musisz również sprawdzić gwarancje i oceny sklepu, aby wybrać najlepszą opcję.

 

 

 

 

Jeśli nie masz pewności, czy możesz zaufać sprzedawcy online, najpierw sprawdź jego recenzje online. Wiele razy klienci będą publikować opinie na temat swoich doświadczeń zakupowych, zarówno dobrych, jak i złych. Jedna lub dwie złe recenzje nie powinny Cię zniechęcić, ale wiele złych recenzji powinno odpalić sygnały ostrzegawcze.

 

 

 

 

Jednym z najlepszych sposobów, aby zaoszczędzić pieniądze jest tylko zakupy w sklepach internetowych można zaufać. To gwarantuje, że nie dostaniesz oszukany z wadliwego przedmiotu trzeba wysłać z powrotem na własny koszt, lub nie dostawanie przedmiotu w ogóle i utraty pieniędzy zapłacił.

 

 

 

 

Czy Twoje ulubione sklepy mają aplikacje mobilne? Te aplikacje mogą być przydatne na wiele sposobów. Jeśli prowadzisz sprawy i siedzisz gdzieś, na przykład, możesz przekazać czas na zakupy. Ale największą cechą oferty aplikacji tezy jest natychmiastowe porównanie cen. Jeśli jesteś w sklepie i widzisz coś, co chcesz kupić, możesz użyć aplikacji, aby dowiedzieć się, czy cena jest dobra.

 

 

 

 

Nie patrz tylko na średnią ocenę klienta przy zakupie przedmiotu. Zawsze czytaj niektóre recenzje. Może się okazać, że recenzent ocenił przedmiot nisko z powodu, który nie jest dla Ciebie wielkim problemem. Jeśli wielu recenzentów narzeka na to samo, prawdopodobnie jest to wada wielu elementów.

 

 

 

 

Spójrz na pasku adresu przeglądarki internetowej i sprawdź, czy witryna używa protokołu HTTPS przed podaniem jakichkolwiek danych osobowych. Widząc S po HTTP informuje, że witryna jest szyfrowanie informacji wysłanych i pobranych z niego, co czyni go bardziej bezpieczne. Ponadto Wyszukaj ikonę kłódki, która znajduje się w dolnej części większości sprzedawców online sklepów. Ta ikona informuje, że witryna jest bezpieczna.

 

 

 

 

Wraz z upewnieniem się, że twoja przeglądarka mówi "https", należy również sprawdzić, czy blokada przez adres internetowy. Nie jest to łatwe do zrobienia z telefonów komórkowych. Ponadto, podczas zakupów mobilnych, musisz zrozumieć, że istnieje mniejsza szansa, że robisz zakupy za pośrednictwem bezpiecznego połączenia internetowego.

 

 

 

 

Jeśli nie czujesz się komfortowo przy użyciu karty debetowej lub kredytowej do dokonywania zakupów online, zawsze możesz użyć Paypal. Podczas korzystania z systemu Paypal jedyną informacją wysyłanymi do dostawcy jest Twój adres e-mail; zabierzą Cię pieniądze bezpośrednio z twojego konta PayPal. Przed użyciem sprawdź witrynę pod kątem tej opcji płatności.

 

 

 

 

Nigdy nie wysyłaj informacji o karcie kredytowej za pośrednictwem witryny sieci Web, która nie ma symbolu zabezpieczeń w wierszu adresu internetowego. Symbol zabezpieczeń pokazuje, że podjęli działania niezbędne do ochrony Ciebie i siebie przed kradzieżą tożsamości. Aby zagwarantować, p219615 że nie staniesz się ofiarą tego przestępstwa, zawsze powinieneś szukać symbolu bezpieczeństwa.

 

 

 

 

Używaj silnych haseł do kont zakupów online i do adresu e-mail połączonego z tymi kontami. Twoje urodziny lub imię zdecydowanie nie są dobrym hasłem. Wybierz długie hasło, które zawiera różne typy znaków. Unikaj używania tego samego hasła do więcej niż jednej witryny i nie zapisuj informacji o karcie kredytowej na kontach zakupów online.

 

 

 

 

Możesz chcieć stać się preferowanym klientem w swoich ulubionych sklepach internetowych. Te wahają się od ofert specjalnych do zniżki lub nawet bezpłatną wysyłkę. Może to wymagać rejestracji i wiadomości e-mail. Rozważ skonfigurowanie dodatkowej wiadomości e-mail do zakupów.

 

 

 

 

Na szczęście nie trzeba już czekać w długich kolejkach podczas zakupów. Dzięki epoce cyfrowej możesz robić zakupy online we własnym domu. Upewnij się, że jesteś mądry i skorzystaj z porad tego artykułu, aby uniknąć popełniania typowych błędów i cieszyć się zakupami online.

Position

Travail

p219615
Réseaux sociaux
Activité du membre
0
Messages du forum
0
Topics
0
Questions
0
Réponses
0
Commentaire question
0
Aime
0
J'aime reçus
0/10
Vote
0
Messages blog
0
Commentaires du blog
Share: